KONTAKT

Foreningen for orientalsk dans i Norge

Kontakt oss

 

 

 

E-post Leder

For spørsmål angående Al farah som organisasjon

Leder@alfarah.no

 

 

E-post Kasserer

For spørsmål angående medlemskap eller kjøp av produkter som DVD'er, gavekort, eldre utgaver av Al Farah magasinet

Kasserer@alfarah.no

 

 

E-post Bladgruppas representant

For spørsmål eller bidrag til Al Farah Magasinet

Bladgruppa@alfarah.no

Redaktor@alfarah.no

 

 

E-post Arrangementansvarlig

For spørsmål eller bidrag med å arrangere danseforestilling

Arrangement@alfarah.no

 

 

 

E-post Nettredaktør og sekretær

For spørsmål angående nettsiden, vår mailingliste og bidrag til kalender

Sekretaer@alfarah.no

 

 

E-post Pr ansvarlig

For spørsmål angående annonser, pr- og reklamemateriell

Pr@alfarah.no

STYRET INFORMERER

Mailingslisten Al Farah brukte tidligere, og som har vært brukt av både medlemmer og ikke-medlemmer, er nå slettet, etter at styret har mottatt mange henvendelser om at spam og uønsket reklame sprer seg via denne listen. Styret har derfor vedtatt å legge den ned, men vi har opprettet en ny mailingsliste for alle som vil motta nyhetsbrev fra Al Farah og om Al Farahs arrangementer. Ønsker du å nå folk fra magedansmiljøet anbefales det å annonsere i Al Farah-magasinet eller på nett, eller du kan sende inn informasjon/annonse om ditt arrangement til kalenderen på våre nettsider gratis.

For å melde deg inn i vår nye mailingsliste, fyll inn din e-post i hvit rubrikk som kommer opp når du går inn på hovedsiden eller send mail til sekretaer@alfarah.no

 

Priser for annonsering i Al Farah finner du her

 

Med vennlig hilsen

Styret 2014-2015